Seyðisfjörður

Seyðisfjörður (islandisht: Seyðisfjarðarkaupstaður), është një komunë në Islandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin Lindor, dhe është pjesë e Zonës zgjedhore verilindore.

Photographies by:
Zones
Statistics: Position
4510
Statistics: Rank
22462

Shto një koment të ri

Esta pregunta es para comprobar si usted es un visitante humano y prevenir envíos de spam automatizado.

Security
521378964Click/tap this sequence: 4678

Google street view

Where can you sleep near Seyðisfjörður ?

Booking.com
480.246 visits in total, 9.173 Points of interest, 404 Destinations, 101 visits today.